Rowerowe Show | Jonasz Pakulski | Serwis Rowerowy
4069
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4069,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 
Mobilne miasteczko rowerowe

Serwis Rowerowy

Serwis rowerowy

Nasz Mobilny Serwis Rowerowy to atrakcja, która sprawia, że każde wydarzenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. Nasz profesjonalny zespół doświadczonych serwisantów jest przygotowany do sprostania każdemu wyzwaniu rowerowemu, które przyniesie uczestnik imprezy.

Na miejscu wykonujemy całościowy serwis rowerów – od niezbędnych regulacji, przez niwelowanie luzów, aż do przesmarowywania elementów. Zajmujemy się również naprawą przebitych dętek oraz sprawdzamy ciśnienie w oponach, by zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę. W naszym serwisie istnieje także możliwość dokupienia i wymiany zużytych części rowerowych – oczywiście, sama wymiana jest dla naszych klientów bezpłatna!

Nasze stanowisko serwisowe jest wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym rowerowym problemem. Jakość naszych usług potwierdzają dwa doświadczone ręce serwisantów, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zgłoszenia.

Nasz Mobilny Serwis Rowerowy sprawdzi się na różnego rodzaju imprezach – od rajdów rowerowych przez wydarzenia sportowe, aż po akcje promocyjne i eventy miejskie. Dzięki nam, uczestnicy tych wydarzeń będą mogli cieszyć się swoimi rowerami bez żadnych przeszkód. Nasz serwis to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji dla każdego rowerzysty!

 • W skład oferty wchodzi

  • Dwóch doświadczonych serwisantów
  • Kompleksowy serwis rowerów (regulacje, niwelowanie luzów, przesmarowywanie elementów)
  • Naprawa przebitych dętek i kontrola ciśnienia w oponach
  • Możliwość zakupu i bezpłatnej wymiany zużytych części rowerowych
  • Profesjonalne stanowisko ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami