Rowerowe Show | Jonasz Pakulski | O mnie
2461
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2461,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O mnie

Jonasz Pakulski

Jonasz Pakulski, profesjonalny akrobata rowerowy oraz uczestnik X jubileuszowej edycji Mam Talent. Od 7 lat zachwyca publiczność swoimi umiejętnościami rowerowymi podczas pokazów rowerowych, które organizuje w całej Polsce oraz za granicą. Od 5 lat dodatkowo uczy dzieci bezpiecznej jazdy na rowerze w swoim projekcie edukacyjnym o nazwie Rowerowa Akademia.

Przez ostatnie 11 lat treningów miał możliwość odwiedzić 6 krajów Europy. Skakał między innymi na jednym z największych lodowców Europy na Islandii, nad kraterem wygasłego wulkanu, pomiędzy dwiema płytami tektonicznymi, czy też na jednym z najwyższych klifów Irlandii.

Oprócz ekstremalnej jazdy na rowerze opanował również jazdę na monocyklu oraz chodzenie po linie. Dzięki tak obszernemu doświadczeniu podczas Show wykonuje niezwykle trudne ewolucje rowerowe, zawsze perfekcyjnie, ze 100% skutecznością. Dodatkowo podczas każdej podróży kręci film, w którym łączy swoją jazdę z pięknymi widokami. Filmy te jak i zdjęcia z występów Jonasza można znaleźć na jego fanpage. Wystarczy wpisać w facebookową wyszukiwarkę: Jonasz Pakulski.

25

Lat

11

Lat treningów

240

Występów w Polsce oraz za granicą

6

Odwiedzonych krajów z rowerem