Rowerowe Show | Jonasz Pakulski | O mnie
2461
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2461,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

O mnie

Jonasz Pakulski

Jonasz Pakulski, 28-letni sportowiec, akrobata rowerowy z 15 letnim doświadczeniem oraz uczestnik X edycji programu Mam Talent. Od 9 lat zachwyca publiczność swoimi umiejętnościami rowerowymi podczas pokazów, które organizuje w całej Polsce oraz za granicą. Jonasz ma na swoim koncie ponad 300 występów, w jego pokazach rowerowych wzięły udział takie gwiazdy jak Mariusz Pudzianowski, Sławomir Peszko czy też Jerzy Dudek.

Od 6 lat dodatkowo uczy dzieci bezpiecznej jazdy na rowerze w swoim projekcie edukacyjnym o nazwie Rowerowa Akademia.

Przez ostatnie 15 lat treningów miał możliwość odwiedzić 7 krajów Europy. Skakał między innymi na jednym z największych lodowców Europy na Islandii, nad kraterem wygasłego wulkanu, pomiędzy dwiema płytami tektonicznymi, czy też na jednym z najwyższych klifów Irlandii.

Oprócz ekstremalnej jazdy na rowerze opanował również jazdę na monocyklu oraz chodzenie po linie. Dzięki tak obszernemu doświadczeniu podczas Show wykonuje niezwykle trudne ewolucje rowerowe, zawsze perfekcyjnie, ze 100% skutecznością. Dodatkowo podczas każdej podróży kręci film, w którym łączy swoją jazdę z pięknymi widokami.

28

Lat

15

Lat treningów

315

Występów w Polsce oraz za granicą

7

Odwiedzonych krajów z rowerem